O kancelarii

Nasza działalność

Jesteśmy jedną z pierwszych Kancelarii Radców Prawnych w Lesznie, działamy wspólnie od 1994 roku . Działając jako zespół radców prawnych prowadzimy profesjonalną obsługą prawną podmiotów gospodarczych jak i osób  fizycznych, w zasadzie na obszarze Leszna, ale w praktyce z naszych usług korzystają osoby i podmioty gospodarcze również z ościennych powiatów. Od początku pomagaliśmy w rozwiązywaniu wielu skomplikowanych spraw z obszaru szeroko pojętego prawa cywilnego. Naszą domeną są sprawy majątkowe, mieszkaniowe, spadkowe, rodzinne i pracownicze oraz całościowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, w tym dochodzenie i egzekucja należności z transakcji handlowych.

Zespół

Dziś prawnicy naszej Kancelarii stanowią zgrany zespół radców prawnych oparty przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu i ciągle rozwijanej wiedzy niezbędnej dla pomocy w trudnych sprawach prywatnych jak i pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Partnerami w Kancelarii są: radca prawny Marek Bartkowiak i radca prawny Grzegorz Lorych.

Partnerów wspierają inni prawnicy: radca prawny Małgorzata Murawka, radca prawny Mariusz Tomiak, radca prawny Marcin Bartkowiak, radca prawny Michał Maśląkowski,  którzy swoją karierę prawniczą od początku związali z naszą Kancelarią, najczęściej zaczynali pracę w Kancelarii już jako studenci czy aplikanci, a obecnie kontynuują ją jako radcowie prawni.

Wsparciem dla radów prawnych są pracownicy administracyjni Wiktoria Buler i Magdalena Tomiak oraz niepowtarzalna Irena Zdziechowska – kierownik sekretariatu.

Współpraca

Stale współpracujemy w z adwokatami, notariuszami, a w zakresie windykacji należności  z kancelariami komorniczymi. W razie potrzeby wspomagamy się ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin, takimi jak rzeczoznawcy majątkowi, biegli sądowi, geodeci czy doradcy podatkowi.

 

Posiadamy własne zaplecze biurowe mieszczące się w Lesznie przy ul. Zacisze 10a. Kancelaria dysponuje własnym parkingiem.